Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Urban Vegas SPP004 Col0703 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Urban Vegas SPP004 Col0703 61 13 145
Phılıpp Pleın
Stokta Yok
5254 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 61mm 61mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 13mm
  Genişlik

Philipp Plein Urban Vegas SPP004 Col0703 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Philipp Plein güneş gözlükleri hem şık görünmeyi seven hem de göz sağlığını korumak isteyen her kullanıcı için bir markadır. Philipp Plein Urban Vegas SPP004 Col0703 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü hem kadınlar hem de erkekler için ortak kullanılabilen, cinsiyet seçimi yapmayan güneş gözlüğüdür. Orijinal tasarımının mükemmel detayları sayesinde kendinizi hep tarz hissedeceksiniz.

Philipp Plein markasının unisex güneş gözlükleri sayesinde hem güneş ışınlarından korunmuş olur hem de gözlüklerinizi her türlü kıyafetinizle rahatça kombinleyebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için geçerli olan bu rahatlık, kişisel tarzınıza uygun seçenekler sunar.

 

Tarz Olmayı Seven Herkese Philipp Plein Urban Vegas SPP004 Col0703 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Urban Vegas unisex güneş gözlüğü, model ölçüleri itibariyle; 145 mm sap uzunluğu ve gözlük genişliğine sahip olup, 13 mm çerçeve aralığına sahiptir. Her bir çerçevenin boyu ve eni 61 milimetredir. Her türlü açık hava aktiviteleri ve araba yolculuklarında, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Philipp Plein gözlükleri ile özgüveninizi ve göz sağlığınızı yeniden kazanın.

Tasarımı itibariyle, mavi renkli cam ve koyu lacivert çerçevelere sahiptir. Altın rengi detaylar, gözlüğün alıcılığını artırmaktadır. Philipp Plein ile bakışlarınız artık daha çekici ve daha etkili. Ürünümüz 2 yıl garantilidir ve orijinal tasarıma sahiptir. Sağlık Bakanlığı onaylı olup UV-400 özelliğine sahiptir. Orijinal ürünlerimizden alın ve göz sağlığınızı riske atmayın.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.