Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Treasure VPP017 Col0302 52 17 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Pleın Treasure VPP017 Col0302 52 17 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Philipp Plein Treasure VPP017 Col0302 52 17 145 Unisex Optik Gözlük

1998’de kurulan Philipp Plein, sektördeki değişimi şekillendiren markalardan biridir. Koleksiyonları zaman içerisinde büyük bir ivme yakalayarak, moda dünyasına girmeyi başaran bir markadır. Markanın bilinirliği ölçüsünde, kalitesi de dikkate değer niteliktedir. Markanın tasarımları avangart, şık ve klas bir yapıya sahiptir. Gözlüklerle birlikte şıklığı da temsil etmektedir.

Philipp Plein Treasure VPP017 Col0302 52 17 145 unisex optik gözlük modelinde, optik gözlük sadeliğinin yanında şık bir çerçeve detayını bulundurur. Gözlüğün sap kısmında yazılan Philipp Plein detayı da modele ayrı bir hava kazandırır.

 

Gözlerinizden Çıkarmak İstemeyeceksiniz: Philipp Plein Treasure VPP017 Col0302 52 17 145 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler, kişiye göre uyarlanan numaralı gözlüklerdir. Görme bozukluklarına karşılık, göz doktoru tarafından reçete edilen ve tanısı konulan göz numarasına uygun olarak seçilen özel camlar kullanılarak tasarlanır. Bu camlar, kullanıcının göz sorunlarını azaltmaya yaramakla birlikte sorunların ilerlemesini önlemeye yönelik, Sağlık Bakanlığı onaylı cam çeşitleridir.

Gözlük modelleri açısından Philipp Plein, tasarım detaylarını atlamadan farklı modellerde ürünlerini piyasaya sürmektedir. Philipp Plein markasının bu modeli, unisex bir model olduğu için hem kadın hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Modelin fiziksel özelliklerinde göze çarpan, gold sap detayı ve üst tarafı kalın, alt tarafı ince olan, siyah çerçeve detayıdır. Modelin gold saplarında, marka adı tam olarak yer alır. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 44 mm, genişliği 52 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 17 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.