Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Titan Vission VPP020 Col0302 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Tıtan Vıssıon VPP020 Col0302 53 19 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Philipp Plein Titan Vission VPP020 Col0302 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, günümüzde, tasarım olarak birbirlerinden farklılaşmaya başlamıştır. Bu farklılaşmaya öncü olan markalardan biri de Philipp Plein markasıdır. Markanın tasarım detayları, size şıklık yarışında eşlik edecektir. Oldukça modern bir çizgi yakalamayı başaran markanın, model olarak, skalası oldukça geniştir. Herkese, her yüz tipine uygun bir modele sahiptir. Geniş koleksiyonuna şahitlik etmek isterseniz markanın modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Philipp Plein Titan Vission VPP020 Col0302 53 19 145 unisex optik gözlüğü modeli, modern bir duruş yakalamayı başarmıştır. Bu modern duruş, model detaylarına işlenmiştir.

 

Zarif Tasarımı ile Philipp Plein Titan Vission VPP020 Col0302 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlük seçimlerinde, genel olarak, unisex modeller daha revaçtadır. Bunun sebebi, kadın ya da erkek güneş gözlükleri gibi ayrı bir kategori içerisinde yer almamasıdır. Bu gözlük, gözlüğün rengine kadar kendini belli Unisex optik gözlük modellerde hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği rahatlıkta tasarlanmaktadır.

Philipp Plein unisex güneş gözlüğü modeli, gold sap ve burun köprüsü detayıyla ön plana çıkan bir modeldir. Gözlüğün ince çerçevesi, siyah renktedir. Modelde siyah renk, sap uçlarında bulunan ve kulak arkasında bir konfor yaratması hedeflenen silikonlarda da görülür. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’ dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 45 mm, genişliği 53 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 19 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.