Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Shelter SPP006 Col0700 98 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Shelter SPP006 Col0700 98 145
Phılıpp Pleın
Stokta Yok
5804 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 98mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Philipp Plein Shelter SPP006 Col0700 98 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüklerinden beklenilen bazı özellikler vardır. Bunların başında göz sağlığını koruması ve orijinal bir dış görünüm sunması gelir. Philipp Plein güneş gözlüğü, eşsiz ve özgün tasarımı, üstün kalitesi ile gözleri ve stilinizi korumak için mükemmel bir seçenektir.

 

Farklı ve İddialı Görünmeyi Sevenlere Philipp Plein Shelter SPP006 Col0700 98 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüklerinde koruma ve konfor faktörü önemlidir. Ancak, bazılarımız için görünüş daha önemlidir. Bazı insanlar farklı, iddialı ve aynı zamanda sportif görünmeyi severler. Tam da farklı ve iddialı görünmek isteyenlere özel olarak üretilmiştir. Orijinal tasarımı, aynı zamanda üstün kalitesi ile hem stilinizi hem de gözlerinizi korur. Siyah çerçeve ve sapları ile dikkat çeken modelin camı, yekparedir. Metal detay ve logo tasarımı, gözlüğü bir üst seviyeye taşımaktadır.

Philipp Plein Shelter SPP006 Col0700 98 145 model güneş gözlükleri, 145 mm sap uzunluğu ve gözlük genişliğine sahip olup, çerçeve yüksekliği 40 milimetredir. Çerçeve genişliği ise 98 milimetredir. Çerçeve arası 1 milimetredir.

Gözlük, farklı tasarım detaylarıyla oldukça dikkat çekici bir görünüm sağlıyor. Orijinal tarz sevenlere özel tasarlanmış olan bu güneş gözlüğü modeli, kendini farklı hissetmek isteyenler ve hayatta farklı bir deneyim kazanmak isteyenler için idealdir. Estetik, koruma ve dayanıklılık bir araya gelir ve size hem lüks hem de fonksiyonellik sunar. Philipp Plein kalitesi ile hem gözlerinizi koruyun hem de orijinal tarzınızın zevkini yaşayın.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.