Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0K07 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Rock Superhero VPP063 Col0K07 58 15 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0K07 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü

Retro bir görünüm yakalarken aynı zamanda modern çizgilere de vurgu yapabileceğiniz bir marka olarak ön plana çıkan Philipp Plein markası, ergonomik ve şık yapısıyla piyasada ses getiren bir markadır. Markanın modelleri hem güneş gözlüğü hem de optik gözlüklerde kendini belli etmektedir. Zamansız bir tasarımın dizaynı olarak yansıtan tasarımlarıyla köklü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0K07 58 15 145 erkek optik gözlüğü modelinde de modern yansımaların ince detaylarına şahit olabilirsiniz.

 

Yeni ve Şık: Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0K07 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, tıpkı güneş gözlükleri gibi kategorilendirilir. Kimi optik gözlükler büyük cam detaylarına sahipken kimi optik gözlükler daha minimal yapılardan oluşmaktadır. Bu özellikler seçtiğiniz çerçeve modeline göre farklılık göstermektedir.

Philipp Plein markasının bu modeli, vintage bir görünüm yakalarken, modern ve şık bir tasarım oluşturmayı başarmıştır. Gözlüğün cam şekli, köşeli damla formundadır. Çerçevesi siyah renkte, sapları ise gri metaldir. Modelde, burun köprüsünün üzerine gri metalden bir köprü eklenerek, bir pencere görünümü tasarlanmıştır. Modelin saplarında, kabartmalı bir yapı bulunur. Marka baş harfleri, saplara eklenmiştir. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’ dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 46 mm, genişliği 58 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 15 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.