Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0302 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Rock Superhero VPP063 Col0302 58 15 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0302 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü

Erkek optik gözlükleri, kadın ve unisex formdaki gözlüklere oranla, daha keskin detaylar sunmaktadır. Bu keskinlik, tamamen erkeklerin yüz şeklinden ötürüdür. Kadınların yumuşak geçişli modellerinden sıyrılarak, şık ve modern bir çizgi yakalamak için bu keskin formlardan faydalanılmaktadır.

Günümüzde erkek optik gözlükler konusunda, farklı modellerle Philipp Plein markası bir atılım gerçekleştirmektedir. Bilindik formlar dışında, geometrik detaylara da önem veren markanın Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0302 58 15 145 erkek optik gözlüğü modeli de hem tasarımıyla hem de şık formuyla bizi adeta günümüzden alıp geçmiş dönemlere sürüklemektedir.

 

Beyazdan Vazgeçemeyen Tarz Sahipleri İçin: Philipp Plein Rock Superhero VPP063 Col0302 58 15 145 Erkek Optik Gözlüğü

Philipp Plein markası, bu gözlük modelinde alışılmışın dışına çıkmıştır. Oldukça ince detayların bulunduğu bu model, tarz sahibi kişilerin seveceği bir modeldir. Beyaz, kare çerçeve yapısı ve gold detaylarla işlenmiş saplar ve köprü yapıları, oldukça dikkat çekmektedir. Modelin saplarında, gold detay içinde, markanın baş harfleri bulunur. Philipp Plein erkek optik gözlüğü modelinde de tasarımın ince ayrıntılarını yakalamanız mümkündür.

Bu optik gözlük modelinin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 46 mm, genişliği 58 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 15 mm olarak belirlenmiştir. Çerçeve malzemesi metal olan gözlük, farklı tasarımıyla, şık bir tamamlayıcı aksesuar olmakla birlikte rahat bir kullanımı vardır.

Optik gözlük modellerimiz ve daha fazlası için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.