Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein LightFighter VPP021 Col700Y 53 20 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Pleın LıghtFıghter VPP021 Col700Y 53 20 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 39mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Philipp Plein LightFighter VPP021 Col700Y 53 20 145 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler görme bozukluğunun tedavileri için numaralı cam malzemelerden yararlanılan gözlüklerdir. Güneş gözlükleri gibi koruma amaçlarının yanı sıra uzağı ya da yakını görmemize olanak tanırlar. Optik gözlükler günümüzde belirli kalıplar ve modellerde satışa sunulsa da Philipp Plein markası bu kalıpları yıkmaktadır.

Optik gözlük tasarımı konusunda önde gelen markalardan biri olan Philipp Plein, tasarım ayrıntılarını gözlük modellerine yansıtmaktadır. Philipp Plein LightFighter VPP021 Col700Y 53 20 145 unisex optik gözlük modelinde, bahsettiğimiz tasarım ayrıntılarını yakalayabilirsiniz.

 

Göz Sağlığınızı Önemseyin: Philipp Plein LightFighter VPP021 Col700Y 53 20 145 Unisex Optik Gözlük

Markanın optik gözlükleri, tıpkı güneş gözlükleri gibi UV400 korumaya sahiptir. Bu koruma ışığında, gözleriniz güneşin zararlı ışınlarından korunacaktır. Bir diğer önemli detay ise günümüzde unisex gözlük modellerinin, kategorilendirilmiş gözlük modellerine olan üstünlüğüdür. Güneş ve optik gözlüklerde unisex tasarımlar, keskin geçişlere sahip olmadığından dolayı tercih edilmektedir. Markanın bu modeli de hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği unisex bir tasarıma sahiptir.

Siyah, dikdörtgen çerçeve yapısı ve gri metal detaylar gözlüğün iskeletini çizer. Çerçevenin üst kısmı, daha düz biçimde gelirken, gri metal bir tabaka eklendiği görülür. Bu metal tabakanın üzerine marka adı, minimalist bir biçimde işlenmiştir. Modelin çerçeve ve sap birleşimi kısmında, gri metal bir detay bulunur. Modelin sap kısmı siyah renktedir, fakat, uç kısmına gri metal bir detay eklenmiştir. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 39 mm, genişliği 53 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 20mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.