Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Icon VPP036S Col08FC 54 19 140 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : Pleın Icon VPP036S Col08FC 54 19 140
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Philipp Plein Icon VPP036S Col08FC 54 19 140 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlükler, göz doktoru tarafından reçete edilen numaralı gözlüklerdir. Optik gözlük seçenekleri günümüzde zengin bir koleksiyon içermesine karşılık, geçmişte belli modeller üzerinden sergilenmektedir.

Alışılagelmiş gözlük modellerinden sıyrılmak isteyenler için, Philipp Plein kadın optik gözlük modeli ön plana çıkmaktadır. Model şık ve modern bir görünüm sunmaktadır. Bu modern görünümü çerçeve detayları ve sap yapısıyla sergilemektedir.

 

Eşsiz Bir Tasarım: Philipp Plein Icon VPP036S Col08FC 54 19 140 Kadın Optik Gözlük

Kadın optik gözlükler, yalnızca görme bozukluğu tedavisi için değil, aynı zamanda tasarım detaylarını da bir arada sergilemek için tercih edilmektedir. Optik gözlük formları yuvarlak, kare gözlük çerçeve detaylarında ilerlerken Philipp Plein markası farklı formlarda optik gözlük modelleriyle sektörü şekillendirmektedir. Philipp Plein Icon VPP036S Col08FC 54 19 140 kadın optik gözlük modelinde de bir arada sunulan şıklığın ve ergonomik, modern yapının ince ayrıntılarına şahit olabilirsiniz.

Sizi şıklık yarışında temsil edecek bu modelin çerçeve yapısı, Cat Eye formundadır. Leopar ve gold detayların yer aldığı çerçeveye, gold ağırlıklı saplar eşlik eder. Modelin saplarının gold kısmında, marka adı tam olarak yer alır. Gözlük genişliği 145 mm, sap uzunluğu 140 mm’ dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 43 mm, genişliği 54 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 19 mm olarak belirlenmiştir. Gözlüğün sap malzemesi titanyumdur. Gözlük formuyla standartların dışına çıkan bu model, kadınlar rahatlıkla kullanabileceği bir tasarımdır.  

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.