Header Görsel Alanı
favoriler
0
Phılıpp Pleın Hexagonal College VPP055 COL092I 51 21 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Hexagonal College VPP055 COL092I 51 21 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Phılıpp Pleın Hexagonal College VPP055 COL092I 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Unisex gözlük formları, günümüzde hem rahatlık hem de şık bir görünüm açısından tercih edilmektedir. Pek çok gözlük markası da ürünlerini unisex olarak tasarlamakta, kadın ve erkeklerin kullanımına olanak tanımaktadır. Unisex gözlük formlarında, kadınlara has yumuşak geçişler ya da erkeklere özel keskin hatlar yer almamaktadır. Ürünler hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği yapıda tasarlanmaktadır. Phılıpp Pleın Hexagonal College VPP055 COL092I 51 21 145 unisex optik gözlük modeli de unisex formda bir model olduğundan, kadın ve erkekler tarafından güvenle kullanılabilir.

 

İki Renkli Bir Model: Phılıpp Pleın Hexagonal College VPP055 COL092I 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Geçmişte yer alan, alışılagelmiş optik tasarımlardan sıkılanlar için Philipp Plein markası, farklı tasarımlarıyla piyasada kendini belli etmektedir. Göz problemine sahip olup, bir yandan da şık olmak, markanın çeşitli modelleriyle birlikte artık hiç zor değildir.

Marka farklı tasarımları, zamanın ötesinde renklere sahip çerçeve modelleriyle, optik gözlük kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Bu modelinde de iki renk kullanılan çerçevesi ve çerçeve kenarlarında bulunan ikonik tehlike sembolü olan kuru kafa figürü ile dikkat çeker.

Phılıpp Pleın unisex optik gözlük modeli de unisex formda tasarlanan, şık bir gözlük olarak ön plana çıkmaktadır. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 38 mm, genişliği 51 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 21 mm olarak belirlenmiştir. Modelin malzemesi asetattır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.