Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Hexagonal College VPP055 Col0703 51 21 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Pleın Hexagonal College VPP055 Col0703 51 21 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Philipp Plein Hexagonal College VPP055 Col0703 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Unisex tasarımlar, kategori detaylarının kalkmasıyla, gün yüzüne çıkan modelleri beraberinde getirdi. Unisex gözlük modelleri hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanabileceği modellerden oluşmaktadır. Böylece kadın ve erkek gözlükleri arasındaki çizgi silikleşmektedir. Üstelik rahat, modern ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Philipp Plein Hexagonal College VPP055 Col0703 51 21 145 unisex optik gözlük modeli, unisex tasarıma sahip olan bir modeldir. Modelin unisex tasarımı, onu daha da çekici kılarak, çok fazla insana ulaşmasını sağlıyor.

 

Orijinal Tasarımıyla Karşınızda: Philipp Plein Hexagonal College VPP055 Col0703 51 21 145 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler, güneş gözlükleri kadar, farklı tasarım ve modellere sahiptir. Optik gözlüklerdeki yeni nesil tasarımlar, giderek büyüyen bir tasarım anlayışını da beraberinde getiriyor. Göz problemleri olan bireyler, artık sadece sağlık için değil, bir tarz yaratmak için de optik gözlüklere ulaşabiliyor.

Philipp Plein markasının bu optik modeli, tasarım detayları ile ön plana çıkıyor. Modelin çerçevesi ve sapları, siyah renktedir. Çerçevenin her iki yanında, minimal olarak, ikonik tehlike ögesi olan kurukafa sembolü bulunur. Saplarda ise marka logosu, altıgen bir çerçeve içerisine eklenmiştir. Ürünün burun köprüsü, gümüş metal olarak tercih edilmiş ve üst kısmına PLEİN adı işlenmiştir. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’ dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 38 mm, genişliği 51 mm’ dir. Modelin köprü ölçüsü 21 mm olup, çerçeve malzemesi asetattır. Modelin çerçeve şekliyse karedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.