Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Diva SPP028 Col722X 61 16 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Dıva SPP028 Col722X 61 16 135
Phılıpp Pleın
Stokta Yok
6040 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 58mm 61mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Philipp Plein Diva SPP028 Col722X 61 16 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Philipp Plein kadın güneş gözlüğü, şıklık ve zarafeti mükemmel bir şekilde temsil eden, özel bir tasarımdır. Çerçevesinin en belirgin özelliği, zarafeti ve sağlamlığı bir araya getiren tasarımdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan çerçeve, uzun yıllar boyunca kullanım için dayanıklı olup; çerçevenin incelikli detayları, gözlüğün modern ve sofistike bir stil sunmasına katkıda bulunuyor.

Gözlük, kare yapısıyla, kahverengi üzerine açık renkli ışık hareleri ve gold renginde tasarım sapları ile dikkat çeker. Kalından inceye doğru olan sap modelinin birleşim kısmında altın renkli bir altıgen içinde PP logosu bulunur. Mavi gözlük camları ile gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korumak için UV-400 koruma özelliğiyle donatılmıştır. Bu özelliği ile sizin göz sağlığınızı ve konforunuzu maksimum düzeyde tutar.

 

 

Philipp Plein Diva SPP028 Col722X 61 16 135 Kadın Güneş Gözlüğü ile Şıklığı Yakalayın

Teknik özelliklere bakıldığında; 61mm mercek genişliği, 58mm mercek yüksekliği, 16mm çerçeve uzaklığı ve 135 mm gözlük sapına sahip bir şekilde tasarlandığını görüyoruz. Farklılık ve şıklık isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Şık görünmenin lüks olmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Philipp Plein Diva SPP028 Col722X 61 16 135 Kadın Güneş Gözlüğü, kadınların kişisel tarzını tamamlamak ve güzelliklerini vurgulamak istedikleri her an için mükemmel bir seçenektir. Bu gözlük, günlük giyimden özel etkinliklere kadar her durumda rahatça kullanılabilir ve şıklığı işlevsellikle birleştirir. Philipp Plein imzası ve estetiğiyle, bu güneş gözlüğü her kadına özel bir dokunuş katacak ve kendilerini özel hissettirecektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.