Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Chill Summer VPP022 Col0523 58 15 145 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : Plein Chill Summer VPP022 Col0523 58 15 145
Phılıpp Pleın
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Philipp Plein Chill Summer VPP022 Col0523 58 15 145 Erkek Optik Gözlük

Optik gözlükler, günümüzde büyük bir sektörü oluşturmaktadır. Optik gözlükler, göz doktorunun reçete ettiği numaralı cam yapılarından oluşan gözlüklerdir. Görme sorununa karşı reçete edilir. Amaç, görme problemlerini tedavi etmektir. Günümüzde optik gözlükler, farklı çerçeve detayları ve materyalleriyle ön plana çıkmaktadır.

Philipp Plein Chill Summer VPP022 Col0523 58 15 145 erkek optik gözlük modeli hem materyal hem de tasarım olarak eşsiz bir modeldir. Modelin, modern ve şık bir tasarımı bulunmaktadır. Erkek optik gözlüğü olduğundan dolayı, keskin hatları yansıtan bir tasarımdır.

 

Net Bir Bakış İçin Philipp Plein Chill Summer VPP022 Col0523 58 15 145 Erkek Optik Gözlük

Optik güneş gözlükleri de tıpkı güneş gözlükleri gibi, UV400 koruma özelliğine sahip olan gözlüklerdir. Bir optik gözlük tercihi yaparken koruma detayını göz ardı etmemeniz önemlidir. Çünkü optik gözlükler, yaz - kış, her mevsimde kullanılan gözlük türleridir.

Philipp Plein markasının bu optik modeli hem UV400 detayı hem de şık tasarımıyla ön plana çıkan bir modeldir. Modelin çerçeve malzemesi titanyumdur. Titanyum hafif, aynı zamanda, dayanıklılığı arttıran bir malzemedir. Sap malzemesi ise plastiktir. Modelin köşeli damla formuna sahip olan çerçevesi ve gri metal detayları, göz dolduruyor. Burun köprüsünün üzerinde bulunan pencere detayı ve siyah saplarda bulunan marka adı, ürünün tasarım kalitesini gösteriyor.

Philipp Plein optik gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 47 mm, genişliği 58 mm’ dir. Gözlüğün köprü ölçüsü ise 15 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.