Header Görsel Alanı
favoriler
0
Philipp Plein Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pleın Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145
Phılıpp Pleın
Stokta Yok
5254 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 57mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Philipp Plein Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, kullanıcılarına iyi bir görüş kalitesini sağlamanın yanında, iyi bir görünüş kalitesi de sağlar. Farklı tarzlara sahip kullanıcılar için ise unisex güneş gözlükleri, alternatif bir seçenek sunuyor. Unisex güneş gözlükleri hem kadınlar için hem de erkekler için tasarlanmış ve hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabildiği güneş gözlükleridir. Gözlükler, kullanıcılarda çift kullanım pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlar. Aynı zamanda; cinsiyet ayrımı da yapmadan, sosyal uyum ve bağ oluşturur.

Hem kadınlar hem erkekler için bu kadar kolaylık sağlayan unisex güneş gözlükleri için kalite ve tasarım da önemlidir. Philipp Plein Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145 unisex güneş gözlüğü, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu kalite ve güveni sağlar. Ayrıca bu kalite ve güveni masrafsız bir şekilde sağlar.

 

Şık Görünmek Lüks Olmamalı: Philipp Plein Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Yaratıcı tasarımı ile şık bir tarz sağlayan Philipp Plein Brave Shade SPP005 Col B35B 57 18 145 unisex güneş gözlüğü modeli, 145 mm sap uzunluğu ve gözlük genişliğine sahiptir. Gözlük çerçevesinde yüksekliği 41 mm olup, genişliği 57 milimetredir. Çerçeveler arası uzaklık ise 18 milimetredir.

Dikdörtgen çerçeve ve gözlük camları mavi renge sahip olup hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı olup; gözünüz için hem kullanım konforu hem de görüş konforu sağlar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.