Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mykita Size-140 Col-013 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Size-140 Col-013
Mykıta
Stokta Yok
3767 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Mykita Size-140 Col-013 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, form ve yapı itibariyle birbirinden ayrılmaktadır. Kullanılan materyallerde gözlüğe göre farklılık göstermektedir. Kimi gözlükler mat renklere kimi ise canlı renklere sahiptir. Kadın ve erkek güneş gözlükleri arasında farklar, daha belirgin olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadın güneş gözlüklerinde, daha farklı renk aralıklarından yararlanılır. Ayrıca, yüz yapısı itibariyle kadın güneş gözlükleri daha küçük yapıdadır. Erkek güneş gözlüklerinde ise keskin hatlar ön plana çıkarılır. Ancak günümüzde unisex ürünler daha revaçtadır.

Unisex ürünler hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlara sahiptir. Mykita Size-140 Col-013 unisex güneş gözlüğü modelinde, bu ayrıntıyı yakalayabiliriz.

 

Mykita Size-140 Col-013 Unisex Güneş Gözlüğü ile Anı Yakalayın!

El yapımı tasarımlardan oluşan marka, modern bir görünüm yaratmayı başarmıştır. Yansıma önleyici bir mercek kaplamasıdır; buğu önleyici ve kolay temizlenebilir yapısıyla sektörde öne çıkan markanın modelleri arasında seçim yapmak biraz zorlayıcı olabilmektedir. Özellikle bu gözlük modeli, tasarımıyla, alışageldiğimiz modellerin çok daha ötesindedir.

Gözlük, hafif ve paslanmaz çelikten üretilmektedir. Gözlük kılıfı ve temizleme beziyle birlikte alıcısına ulaşmaktadır. Marka UV-400 korumaya sahiptir. Yani güneşin zararlı ışınlarına karşı tam koruma sağlamaktadır. Tasarım yönünden farklı bir model arayışındaysanız, Mykita markasının bu modelini gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Gözlüğün camları kare formda ve fümedir. Çerçeve ve sapları ise orta kalınlıkta ve gold rengindedir. Sap uçlarında, krem rengi bir detay bulunur. Modelin sap ölçüsü 135mm, objektif genişliği 50mm’dir. Köprü ölçüsü ise 18mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz