Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mykita Col F25 Matt Black Size 140 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Col F25 Mattblack Size 140
Mykıta
Stokta Yok
3685 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Mykita Col F25 Matt Black Size 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Paslanmaz çelik, asetat veya MYLON'dan üretilen MYKITA gözlükleri form, yapı ve yüzey konusunda ilerici bir yaklaşımla sunulmaktadır. El yapımı modern tasarımlara sahip olan modeller UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlamaktadır. Erkek güneş gözlükleri kadın güneş gözlüklerinden farklı olarak keskin detaylara sahiptir. Kadın gözlüklerinin aksine yumuşak geçişler sergilememektedir. Böylelikle bir yandan şık bir görünüm yakalanırken bir yandan da sportif bir görünüm elde edilmektedir. Mykita Col F25 Matt Black Size 140 erkek güneş gözlüğü modeli de şıklık yarışında, size eşlik edecek, öncelikli modellerden biridir.

 

Şıklığın Ötesinde Mykita Col F25 Matt Black Size 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerimizi belirleyen birtakım kıstaslar vardır. Bu kıstaslar bireyseldir, ancak, unutulmaması gereken, gözlüğün koruma özelliği ve dayanıklı yapısıdır. Bu sebeple kaliteli tercihler üzerinden gitmek bizim yararımıza olacaktır. Bu gözlük, tam olarak kalite ve şıklığı bir arada sunan bir modeldir.

Keskin hatları belli eden bir forma sahip olduğundan dolayı zamanın ruhunu yansıtan bir modeldir. Model, yeşil renkte burun pedlerine, siyah bir çerçeveye ve burun köprüsünün üzerinde küçük bir pencere detayına sahiptir. Gözlüğün sapları siyah renktedir; fakat, kulak arkası konforu için sap uçlarında yeşil renk kullanılmıştır.  Mat siyah model olarak geçen bu model, UV 400 korumaya sahiptir. Modelin sap uzunluğu 140mm, gözlük çerçevesinin genişliği 61mm’dir. Köprü ölçüsü ise 22mm’dir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz