Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mooshu SARALSMS 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SARALSMS 48 20 140
mooshu
Stokta Yok
3445 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Mooshu SARALSMS 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük modasının en bilindik markalarından olan Mooshu, kalite ve şıklığa yön vererek vizyonundan ödün vermeyen ürünler imal etmeye, devam ediyor. Ünlü marka, güneş gözlüğü modelleriyle herkes tarafından alkışlanırken, kişiler için en optimum görme deneyimini de sağlamaya çalışıyor. Şimdilerde birçok modelle müşterilerini mutlu etmeyi başaran marka, Mooshu SARALSMS 48 20 140 unisex güneş gözlüğü ile moda dünyasında adeta harikalar yaratıyor.

 

Kaliteden Ödün Vermeyenlerin En Şık Tercihi Mooshu SARALSMS 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Kaliteden ödün vermeyen milyonlarca kişinin tercihi olan Mooshu gözlükleri, klasik bir gözlük modelidir. Siyah çerçevelerin sap kısmındaki beyaz renk detayı, sap birleşim kısmında yer alan minimal detay gözlüğün öne çıkan fiziksel özelliklerindendir. UV filtresi sayesinde güneşin zararlı ışınlarından sizleri tam olarak koruyabilmektedir. Üstelik kaliteli malzemelerle üretilen model, yekpare bir cam ve çerçeve yapısına da sahiptir. Unisex kullanıma uygun olan model, 140mm genişliğiyle herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Ayrıca, şık tasarım detaylarının kullanıldığı bu gözlük, geniş yapısıyla her kombin için ideal aksesuarlar arasında gösterilmektedir.

Bunların yanı sıra Mooshu unisex güneş gözlüğü, 140mm genişliğinin yanı sıra 140mm sap uzunluğuna sahiptir. Bu durum, ürünün her anlamda ergonomik olmasına ve rahatça kullanılabilmesine zemin hazırlamaktadır. Ayrıca ünlü modelin cam yüksekliği 45mm olarak biliniyorken; cam genişliği de tam 48mm olarak ölçülmektedir. Bu sayede kaliteli bir cam yapısının kullanıldığı ve modelin uzun ömürlü olduğu kanıtlanmaktadır. Ayrıca 20mm’lik köprü ölçüsüyle herkes için en rahat kullanımı sağladığını da belirtmekte yarar var.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.