Header Görsel Alanı
favoriler
0
MODO MO7013 BLK 47 19 140 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : MODO MO7013 BLK 47 19 140
Modo
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 32mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

MODO MO7013 BLK 47 19 140 Unisex Optik Gözlüğü

 

Güneşin zararlı ışınlarına karşı stil ve sağlık bir arada! MODO MO7013 BLK, gözlerinizi şık bir şekilde korurken aynı zamanda göz sağlığınızı da ön planda tutar. Bu gözlük, zarif tasarımı ve şeffaf camlarıyla gözleri güneşten korurken, ekran ışığına maruziyeti azaltarak dijital dünyanın getirdiği yorgunluğu da azaltır.

 

Sağlıklı Görüş: Şeffaf Camlar

Göz sağlığına önem verenler için tasarlanan MODO MO7013 BLK, şeffaf camlarıyla görüş kalitesini arttırırken gözlük kullanımını daha konforlu hale getirir. Gündelik hayatta ve dijital ortamlarda göz yorgunluğunu azaltarak daha net bir görüş sağlar.

 

Ekran Işığına Direnç: Optik Göz Sağlığı

Gözlerimizi gün boyu saran ekran ışığına karşı koruma sağlayan MODO MO7013 BLK, dijital dünyanın getirdiği yorgunluğu azaltır. Bu optik gözlük, bilgisayar ekranları ve akıllı telefonların zararlı ışınlarına karşı koruma sağlarken gözlerinizi dinlendirir.

 

Stil ve Konforun Buluşması: Yuvarlak Çerçeve

Siyah çerçevesi ve yuvarlak tasarımıyla MODO MO7013 BLK, her tarza uyum sağlayarak stilinizi tamamlar. Aynı zamanda 150 mm'lik genişliği ve 140 mm'lik sap uzunluğuyla da konforlu bir kullanım sunar.

 

MODO MO7013 BLK, güneş ışınlarından ve ekran ışığından koruma sağlayarak göz sağlığınızı ön planda tutar. Zarif tasarımı, şeffaf camları ve konforlu yapısıyla stilinizi ve sağlığınızı bir araya getirir. Her an şıklıkla ve sağlıklı bir görüşle dolaşmanın keyfini çıkarın!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.