Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 53W ZVN05S/S 58 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597672412
Miu Miu
Stokta Yok
8263 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 40mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 53W ZVN05S/S 58 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bazı güneş gözlükleri, bizi zamanın çok ötesinde bir yere götürür. Bunun nedeni ise etkileyici ve bir o kadar da nostaljik olan tasarımlarıdır. Miu Miu markası da bunu düşünmüş olacak ki muhteşem gözlük koleksiyonları üretmeye devam ediyor.

 

Vintage Stil Her Zaman 1 Numara: Miu Miu SMU 53W ZVN05S/S 58 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Miu Miu SMU 53W ZVN05S/S 58 145 kadın güneş gözlüğü modeli, vintage rüzgarları estirmeyi sürdürüyor. Nostaljik detayları ile büyüleyici bir estetikte sunulan bu ürünün çerçevesi gold renk metaldir. Köşeli yapısı ile özellikle karakteristik yüz tiplerine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Sap kısmı kalındır ancak uca doğru incelir. Çerçeve içinde kullanılan cam materyalinin, saplarda da modern bir kesimle kullanıldığı görülür. Mavi cam rengi ile dikkat çeken bu model, altın çerçevesi ve mavi camları ile oldukça uyumludur.

 

Bu tür özellikleri ile öne çıkan Miu Miu kadın güneş gözlüğü modeli Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir gözlüktür. Aynı zamanda da UV-400 koruması içerir. Bu koruma, gözlerinizi her zaman eşsiz bir biçimde güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Size de ürünün konforunu ve keyfini sürmek düşer. 145 mm genişliği ile ilgi çeken bu model, yine aynı biçimde 145 mm’lik uzun bir sapa sahiptir. 18 mm’lik burun kısmı da oldukça hoş görünür. Gözlük camı yüksekliği ve genişliği 40 mm olmaktadır. 2 yıl garantilidir ve orijinal bir üründür.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.