Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 09W 53 22 1BO-5SO 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597685627
Miu Miu
Stokta Yok
7818 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 34mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 09W 53 22 1BO-5SO 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Bir güneş gözlüğünü kendine has yapan detay nedir? Elbette ki tasarımıdır. Miu Miu markası da özgün kadın güneş gözlüğü tasarımları ile dikkat çeken markaların başında gelir. Eğer siz de farklı görünen fakat bir o kadar da ikonik olan gözlük modellerini beğenen bir kullanıcıysanız, Miu Miu markasının bu gözlük seçeneğini kesinlikle incelemelisiniz.

 

Kalın Detaylar Her Zaman İyidir: Miu Miu SMU 09W 53 22 1BO-5SO 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Miu Miu SMU 09W 53 22 1BO-5SO 135 kadın güneş gözlüğü modeli, retro havasının yanı sıra günümüze de uyarlanan bir görünüme sahiptir. Geçmişle bugünün eşsiz bir uyarlamasıdır diyebiliriz. Geniş camları ve kalın çerçevesi ile tok bir görüntüye ve siyah bir renge sahiptir. Sap kısmında, yine aynı siyah renkteki Miu Miu ibaresini görebilirsiniz.

 

Gözlüğün genişliği 145 mm olurken, sap uzunluğu ise 135 mm şeklinde tasarlanıp sunulmuştur. 22 mm’lik bir burun bölgesi genişliği vardır. 34 mm cam yüksekliği olurken 53 mm ise cam genişliği bulunur. Büyük denebilecek bir gözlüktür. Büyük gözlüklerden hoşlanıyorsanız, severek kullanırsınız. UV-400 korumasına sahiptir, gözleri güneşin zararlı ışınlarına karşı her zaman korur. Bahsi geçen camlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır bu yüzden içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 2 sene garantisi vardır. Senelerce, herhangi bir soruna rastlamadan, kullanılabilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.