Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 07Y 1AB-5D1 53 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597884105
Miu Miu
Stokta Yok
10,163.89 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 07Y 1AB-5D1 53 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Modanın önde gelen markalarından olan Miu Miu, son koleksiyon ürünleriyle göz kamaştırmayı başarıyor. Birçok aksesuar modeliyle dünya çapında ses getiren marka, son olarak gözlük koleksiyonuyla da ilklere imza attı. Kaliteden ve şık tasarım detaylarından ödün vermeyen markanın en önemli modellerinden biri de Miu Miu SMU 07Y 1AB-5D1 53 18 135 kadın güneş gözlüğü olarak kayıtlara geçti.

 

Altın Rengi Detaylarıyla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Miu Miu SMU 07Y 1AB-5D1 53 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Miu Miu SMU koleksiyonunun en nadide parçalarından olan bu ürün, UV filtre koruma sistemiyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yekpare cam tasarımı ve kullanışlı sap kısmıyla ergonomiyi de tam olarak sağlayan model, en kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Tek bir çerçeve yapısının yer aldığı üründe tasarım çizgilerine de oldukça dikkat edilmiştir. Gözlük kısmında dikdörtgen ve kalın bir çerçeve yapısı yer alırken; sap kısmında daha ince ve zarif bir bölüm yer alıyor. Ayrıca, ürünün sap kısmında markanın isminin yer aldığı altın rengi detaylara yer verilmiştir.

Modelin ebatları ise ergonomiyi, tam olarak, sağlamakta. Ürünün gözlük genişliği için tasarımcıların 145mm’lik bir uzunluk tercih ettikleri görülüyor. Ayrıca ürünün sap uzunluğu 135mm, gözlük yüksekliği 45mm iken cam genişliği 55mm tutulmuş. Bunlarla birlikte gözlük köprü kısmının da 18mm olduğunu belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.