Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Atıtude PA/BLM-AAS-Z25 48 21 145 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : The Atıtude | PA/BLM-AAS-Z25 48 21 145
Maybach
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Maybach The Atıtude PA/BLM-AAS-Z25 48 21 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Lüks otomobil üreticisi Maybach, gözlük dünyasına da tasarım ve kalite konusundaki iddiasını taşıyor. Bu gözlük, şıklığı ve üstün kaliteyi bir araya getirir. Model, estetik açıdan mükemmel bir tasarıma sahiptir. Her detay özenle düşünülmüş ve lüksü temsil eden ince detaylarla süslenmiştir. Gümüş ve siyah renkli sap ve çerçevelerin üzerindeki metal kaplamalı detaylar, gözlüğün estetik unsurlarını öne çıkarır.

 

Gözlük, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Sağlam çerçevesi ve camları, uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Gözlüğün çerçevesi, dayanıklı ve hafif bir metal olan titanyumdan üretilmiştir. Titanyum, paslanmaz, alerji yapmaz ve deformasyona uğramaz. Ayrıca, gözlüğün yuvarlak çerçevesi, siyah ve gümüş renklerinin uyumlu bir kombinasyonunu sunar. Gözlüğün saplarında yer alan pencere detayları ve ince işçilik, markanın şıklığını ortaya koyar.

 

Tarzınızın Doruk Noktası: Maybach The Atıtude PA/BLM-AAS-Z25 48 21 145 Erkek Güneş Gözlüğü

Rahat bir kullanım için tasarlanan Maybach The Atıtude PA/BLM-AAS-Z25 48 21 145 erkek güneş gözlüğü, yüz hatlarına mükemmel bir uyum sağlar. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sunar. Maybach, gözlüklerinde kaliteye büyük önem verir. Bu gözlük, net ve keskin görüntüler sunarak, göz sağlığınıza katkıda bulunur. Markanın lüks marka kimliği, bu gözlükte de kendini gösterir. İnce işçilik ve lüks detaylar, modeli özel kılar. Gözlük, stil sahibi erkekler için mükemmel bir tercihtir. Lüksün ve kalitenin ayrıcalığını yaşamak isteyenler için tasarlanmıştır.

 

Şık detaylara sahip olan gözlük ekstra konfor desteği ile de dikkat çeker. 145mm genişliğe ve sap uzunluğuna sahip olan modelin rahat kullanımı göz sağlığını destekleyen unsurlardan biridir. 21mm burun köprüsü ile yüzünüzde sabit bir duruş sağlayan gözlüğün camları, yuvarlak şekildedir. Camların yüksekliği 42mm ve genişliği 48mm’dir. Gözlük, tüm ortam ve anlarınızda, sizlere benzersiz bir kalite sunar.

 


optik gözlük olmalı ona göre revize lütfen tüm yazı

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.