Header Görsel Alanı
favoriler
0
Marc Jacobs MARC 684/S EX4KU 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736842295
Marc Jacobs
Stokta Yok
4,729.20 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Marc Jacobs MARC 684/S EX4KU 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Hem kadın hem erkekler için uygun olan unisex güneş gözlüğü modelleri, son zamanlarda daha da popüler hale gelmeye başladı. Marc Jacobs markasının, senelerdir özenle tasarladığı ve sunduğu gözlük modelleri arasından öyle bir tanesi var ki, güneş gözlüğü konusunda vizyon sahibi olmanızı sağlayacak ve girdiğiniz ortamlarda bütün bakışları üzerinize çekeceksiniz!

 

Retro Tarzın Vazgeçilmez Enerjisi: Marc Jacobs MARC 684/S EX4KU 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Marc Jacobs MARC 684/S EX4KU 52 20 145 unisex güneş gözlüğü modeli, retro tarzın vazgeçilmez enerjisini başarılı bir şekilde yansıtıyor. Minimal bir yapıya sahip olan bu gözlük, 145 mm genişliğe sahiptir. Sap uzunluğu ise yine aynı biçimde 145 mm olarak hesaplanıp tasarlanmıştır. Gözlük camı yüksekliği 43 mm olurken, genişliği ise 52 mm’dir. Burun bölgesine denk gelmekte olan kısmın genişliği de 20 mm’dir. 2 yıl garantili bir üründür ve orijinal kutusu ile gönderilir. Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve UV-400 korumalı camlarla tasarlanır. Hafif bir yapıda sunulan bu güneş gözlüğü gözünüz üzerinde hiçbir zaman ağırlık hissine neden olmaz. Burun bölgesi de yumuşak doku ile tasarlanmıştır, acı vermez.

 

Son derece kaliteli malzemelerin birleştirilmesi ile tasarlanan gözlüğü, senelerce, sorunsuzca kullanabilirsiniz. İkonik bir modeldir, her yüze uyum sağlayan bir yapıdadır. Yuvarlak yüzlerde de köşeli olanlarda da hoş bir görünüm sunar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.