Header Görsel Alanı
favoriler
0
Marc Jacobs MARC 673/S HR308 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736772851
Marc Jacobs
Stokta Yok
4404 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 61mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 13mm
  Genişlik

Marc Jacobs MARC 673/S HR308 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Kaliteli aksesuarlar kullanmayı herkes çok sever. Siz de kaliteli aksesuarlar kullanırken, kendinizi her zamankinden daha rahat hissediyorsanız, Marc Jacobs güneş gözlüğü modellerini mutlaka incelemelisiniz. Özellikle, unisex güneş gözlüğü modelleri ile öne çıkan marka, ürün kalitesi ile sizi kesinlikle tatmin edecektir, diye düşünüyoruz.

 

Stil İkonu Olmanın En İyi Yolu: Marc Jacobs MARC 673/S HR308 61 13 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Marc Jacobs MARC 673/S HR308 61 13 145 unisex güneş gözlüğü modeli, damla görünümlü bir tasarıma sahiptir. Yarı saydam camları ile konforlu bir deneyim sunar. Bunun yanı sıra sap kısımları kahverengi desenler içerir. Retro detayları seviyorsanız bu gözlük her zaman için ideal olacaktır.

 

Bu modelin ölçüleri de hemen her yüz tipine uyum sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Sap uzunluğu ve gözlük genişliği 145 mm’dir. Gözlüğün burun kısmı ise 13 mm olmaktadır. Gözlük camlarının yüksekliği 50 mm, genişliği ise 61 mm’dir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu gözlüğü, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Camlarında UV-400 koruması bulunmaktadır. UV-400 koruması, güneşten gelen zararlı ışınları filtreleyip nötrler. Böylelikle gözleriniz asla zarar görmez. Konforlu bir gözlük kullanımı yapabilirsiniz. Orijinaldir ve kutulu şekilde garanti belgesi ile tarafınıza teslim edilir. Kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Bu malzemeler, ürünün dayanıklı olması konusunda etkin rol oynar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.