Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M9 Mod 02 AS 44 22 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : M9 Mod 02 AS 44 22 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

Lunor M9 Mod 02 AS 44 22 145 Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, göz bozukluklarını gidermede yardımcı olan en önemli araçlardan bir tanesidir. Optik gözlük kullanan herkes, gözlüklerinin tarzlarını yansıtmasını ve yüzünde güzel durmasını ister.

Eğer sizin de bir optik gözlüğe ihtiyacınız varsa ve klasik tarzda bir gözlük arıyorsanız, Lunor marka optik gözlüklerinden birine sahip olmalısınız. Lunor markası, özellikle, vintage tarzdaki gözlükleri ile son zamanların en çok konuşulan modellerine sahip.

 

Klasik Çizgisiyle; Lunor M9 Mod 02 AS 44 22 145 Unisex Optik Gözlüğü

Lunor markası, moda dünyasında çokça yer alan vintage tarza uygun birçok klasik model ile karşımıza çıkıyor. Markanın son modellerin biri de Lunor M9 Mod 02 AS 44 22 145 unisex optik gözlüğü modeli. Bu modelde, renk olarak kullanılan koyu gümüş rengi bile bu klasik çizgi düşünülerek, özellikle tercih edilmiştir. Yuvarlak cam şekilleri ve ince çerçeve ile oldukça şık duran bu modelin ölçüleri de standart olup birçok yüz şekline uyumlu üretilmiştir.

Modelin sap uzunluğu 145 mm olup gözlük genişliği de bu oranda tercih edilmiştir. Modelde kullanılan köprü uzunluğu 22 mm olarak ayarlanmıştır. Köprüde kullanılan yumuşak pedler gözlüğün gün boyu kullanımı için düşünülerek kullanılmıştır. Modelin cam ölçüleri ise yükseklik olarak 40 mm, genişlik olarak 44 mm olarak tasarlanmıştır. Özenle üretilmiş bir vintage optik gözlük arayanlar için bu model, vazgeçilmez olacaktır

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.