Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M5 Mod 02 AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : M5 Mod 02 AS 45 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 37mm 45mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Lunor M5 Mod 02 AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlüğü

Şık olmak için, farklı olmak için artık yalnızca güneş gözlüklerinde değil, optik gözlüklerde de modayı takip etmek gerekiyor. Özellikle son günlerde, vintage optik gözlükler oldukça popülerdir. Bu tarz optik gözlüklerin tasarımını ise en kaliteli ve en güzel şekilde Lunor markası sağlamaktadır. El işçiliği kullanılarak üretilen gözlüklerde hem vintage havası yakalanıyor hem de optik teknolojisi kullanılarak kaliteli ve sağlıklı camlar üretiliyor.

 

Lunor M5 Mod 02 AS 45 24 145 Unisex Optik Gözlüğü ile Vintage Esintisine Kapılın!

Tarzınızda bir şekilde vintage esintisinden izler istiyorsanız, bunu en kolay gözlükle yapabilirsiniz. Bu havayı yakalayan gözlüklerden bir tanesi de Lunor M5 Mod 02 AS 45 24 145 unisex optik gözlüğü modelidir. Esnek sap özelliğiyle modernliği yakalarken, görüntü olarak tamamen vintage tasarıma sahiptir.

Modelin sap uzunluğu 145 mm, genişliği ise 140 mm’dir. Yıllara meydan okuyan görüntüye sahip olan bu optik gözlüğün antik gümüş renginde olması ve burun aralığının 24 mm olması da tasarımdaki geçmiş yılların izlerini yansıtmaktadır. Modeldeki gözlüğün cam yüksekliği 37 mm iken cam genişliği ise 45 mm’dir. Gözlüğün köprüsünde kullanılan yumuşak özel pedler ise uzun süreli kullanımlarda sizleri rahatsız etmemesi için özenle düşünülmüş bir detaydır. Lunor M5 02 modeli ile tarzınızı yeniden oluşturabilir ve herkesten farklı bir hava yaratabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.