Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M10 Mod 01 Col RGSGN 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : M10 Mod 01 Col RGSGN 48 20 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Lunor M10 Mod 01 Col RGSGN 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Lunor markası, uzun yıllardır, optik gözlük üretiminde ün salmış bir markadır. Birbirinden zengin, optik gözlük koleksiyonlarına sahip olan markanın, her yıl modaya uyum sağlayan optik gözlük modelleri piyasaya sunulur. Markanın, özellikle, klasikleşmiş modelleri ise orijinalliğini hiç yitirmeden görenleri kendine aşık etmekte.

Lunor marka optik gözlükleri, yalnız tasarımları ile değil materyal kalitesi ile de adını duyurmaktadır. Gözlüklerin üretim aşamasında kullanılan materyaller, gözlükleri uzun ömürlü kılmaktadır. Özellikle el işçiliği olan birçok modeli bulunmakta.

 

Kalite ve Tarz Bir Arada: Lunor M10 Mod 01 Col RGSGN 48 20 145 Unisex Optik Gözlüğü

Lunor markasının, Lunor M10 Mod 01 Col RGSGN 48 20 145 unisex optik gözlüğü modeli, birçok modelden ayrı özelliklere sahiptir. Bu modelin tamamının Japonya’da el işçiliğiyle üretilmesi ve saf titanyum, asetat gibi materyallerle üretilmesi, kalitesini gözler önüne sermektedir.

Lunor M10 modelinde kullanılan saplar oldukça ince ve farklılık sevenler için yeşil renkte üretilmiştir. Yeşil ve gold renklerinin benzersiz uyumu yakalanan bu optik gözlük modelinde, oval cam şekli kullanılmıştır. Modelin ölçüleri standart yüz ölçüleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Lunor M10 modelinin sap uzunluğu 145 mm, gözlük genişliğinde de denge yakalanıp, genişlik 145 mm olarak ayarlanmıştır. Modelin cam genişliği 48 mm, cam yüksekliği ise 42 mm’dir. Köprü aralığı 20 mm olan gözlüğün, kalitesine ve tasarımına bayılacaksınız!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.