Header Görsel Alanı
favoriler
0
Killian Mia 44 26 145 COL4 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Mia 44 26 145 COL4
Killian
Stokta Yok
2380 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Killian Mia 44 26 145 COL4 Kadın Güneş Gözlüğü

Model, tasarımın yanı sıra güneşten koruma ve zarifliği bir araya getirir. İnce çizgileri, renk seçenekleri ve orta büyüklükte lensleri ile dikkat çeken bu güneş gözlüğü, kişisel stilinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Hem güneşin zararlı etkilerinden korunun hem de şıklığınızı ön plana çıkarın. Killian Mia COL4 ile farklı tarzınızı ifade edin ve güneşin keyfini çıkarın.

 

Bilgeliğin Sembolü: Killian Mia 44 26 145 COL4 Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınlar, farklı tarzlarda kendilerini ifade etmeyi severler. Kimisi teminen tarzı takılıp daha kadınsı görünmek isterken kimisi ise daha maskülen tarzı kullanıp kendilerini daha sert bir şekilde ifade etmek isterler. Gözlüğün yeşil lensleri, kahverengi desenli çerçevenin zarif tasarımı, saplardaki kalın çerçeve malzemesi ve ince gold detay oldukça dikkat çeker. Gözlüğün burun köprüsü üzerinde de altın bir detay yer alır. Sap kısımlarında ise marka adı yer alır.

Killian Mia 44 26 145 COL4 kadın güneş gözlüğü modelinin ölçüleri şu şekildedir: Gözlüğün ekartman numarası yani cam genişliği 44mm, burun köprüsü ölçüsü 26mm’dir. Modelin sap uzunluğu ise 145mm’dir. Model, özellikle bilgeliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Model, aynı zamanda hafif ve dayanıklı bir çerçeve malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile konfor ve dayanıklılık sağlar. Hafif tasarımı, gözlüğün rahatça takılmasını kolaylaştırır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.