Header Görsel Alanı
favoriler
0
Killian Carla 53 20 145 COL3 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Carla 53 20 145 COL3
Killian
Stokta Yok
2380 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Killian Carla 53 20 145 COL3 Kadın Güneş Gözlüğü

Killian Carla 53 20 145 COL3, şık ve modern bir çerçeve tasarımına sahiptir. Kahverengi şıklığını kadınlar üzerinde yansıtan mükemmel bir tasarım ötesi olan Killian Carla 53 20 145 COL3 Kadın Güneş Gözlüğü dikdörtgen çerçevelerinin içerisinde dairesel lenslerini şekliyle etrafınızdakilerin adeta ilgi odağı haline gelmenizi sağlayan bir tasarıma sahiptir. İlgi çekici olmayı her kadın sever.

Bu model, hafif ve dayanıklı bir çerçeve malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile konfor ve dayanıklılık sağlar. Hafif tasarımı, gözlüğün rahatça takılmasını kolaylaştırır.

 

Lens Şekli ve Çerçeve Rengiyle Ortamdaki En Gözde Kişi Olun

Model, orta büyüklükte lensleri ile göz koruması ve şıklık sunar. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve gözleri güneşin etkilerinden korur. Orta büyüklükte kahverengi lensler, kullanıcıların yüz hatlarına zarif bir uyum sağlar. Kahverengi desen detaylı sap ve çerçeveleriyle ise oldukça sofistike bir görünüm sunar. Kadınların zarifliğini ve şıklığını vurgulayan bu tasarım, iş hayatı ve günlük yaşam için ideal bir seçenektir. Gözlüğün cam genişliği 53mm, burun köprüsü uzunluğu 20mm, sap uzunluğu ise 145mm’dir.

Model, klasik ve şık bir tarza sahip bir tasarıma sahiptir. Gözlük saplarının kenarında marka adı minimal bir tarzda yer alır. İnce çizgileri, klasik renk seçenekleri ve orta büyüklükte lensleri ile hem güneşten koruma hem de şıklığı bir araya getirir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.