Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod Paris HP 2021 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 2021 C4 43 24 145
Hermod
Stokta Yok
2199 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Hermod Paris HP 2021 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlerimizi zararlı ışınlardan korumak göz sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Gözlerimiz güneşin zararlı ışınlarına karşılık oldukça hassas bir yapıdadır. Dolayısıyla bu ışınları absorbe edebilir; bunun sonucunda da göz sağlığımızla ilgili problem baş gösterebilir. Ayrıca bu problemler kalıcı yan etkilere sebebiyet verebilir. Bu sebeple göz sağlığımız için UV korumalı gözlükler seçtiğimizden emin olmamız gerekir. Hermod Paris HP 2021 C4 43 24 145 unisex güneş gözlüğü modeli UV-400 korumalı özelliğiyle dikkat çekmektedir. Güneşin ışınlarına karşı tam bir koruma sağlayan model hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

İki Renkli Dizaynı ve Geleceğe Yön Veren Tasarımıyla Hermod Paris HP 2021 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Sadece belirli mevsimlere husus değil, her mevsimde Hermod markalı gözlüklerden yararlanabilirsiniz. Ancak özellikle güneşin etkin olduğu yaz mevsimlerinde gözlerimizin korunması oldukça önemlidir. Göz sağlığımızı koruyabilmek adına uygun özellikteki ürünlere yönelmeliyiz. Hermod Paris markasının bu modeli, UV-400 koruma sağlayan özel yapısıyla ön plana çıkmaktadır.

Markanın bu modelinin çerçeve materyali kemiktir. Çerçeve rengi ise siyah ve turuncu tonlarında olmak üzere iki renklidir. Mercek rengi ise turuncudur. Çerçeve olarak oval bir forma sahiptir. Markanın güneş gözlüğünün genişliği 135 mm, sap uzunluğu 145 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği ise 40 mm olup genişliği 43 mm’dir. Modelin burun köprüsü uzunluğu ise 24 mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.