Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod HP 2020 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HP 2020 C4 43 24 145
Hermod
Stokta Yok
999 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Hermod HP 2021 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözler en önemli organlarımızdan biridir ancak dış etkiler sebebiyle kalıcı ya da geçici zararlara uğrayabilir. Bizim yapmamız gereken bu zararları minimuma indirmektir. Bu sebeple tercih ettiğimiz güneş gözlüklerinin koruma özelliklerine dikkat etmek gerekir. Taklit ürünlerden sakınmak bu noktada doğru bir hamle olacaktır. Kaliteli ve yüksek teknolojiyle üretilen gözlük tercihlerimiz olmalıdır. Hermod markasının bu modeli de yüksek teknolojiyle üretilen ve kaliteli malzemelerle yapımı tamamlanan ürünlerden biridir.

 

Zamanın Çok Ötesinde: Hermod HP 2021 C4 43 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Hermod güneş gözlükleri ile bireyler kendi tarzlarına yönelmektedir. Kendilerini en iyi ifade edecek modeller açısından markanın geniş bir kreasyonu vardır. Farklı tasarımlara sahip modelleriyle sektörün öncü markalarından biridir.

Hermod HP 2021 C4 43 24 145 unisex güneş gözlüğü modeli de klasik gözlük formlarından sıkılanlar için tercih edebileceği bir modeldir. Modelin sap rengi siyah, kırmızı ve turuncu renklerini barındırmaktadır. Çerçevesi ise iki renklidir. Gözlük camları ise turuncu renktedir. Ayrıca üründe UV-400 koruma faktörü bulunmaktadır. UV-400 faktörü gözlükte hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korumaya sahip olduğunun göstergesidir. Kemik çerçeveli yapıya sahip olan modelin en önemli özelliği kadınların ve erkeklerin tercih edebileceği, unisex bir model olmasıdır. Böylelikle kendi tarzınızı da yakalamaya fırsat sunuyor.

Gözlüğün fiziki ölçüleri ise şu şekildedir: Cam genişliği 43mm, burun köprüsü uzunluğu 24mm, gözlük genişliği ise 145mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.