Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod 2020 C3 43 24 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 2020 C3 43 24
Hermod
Stokta Yok
999.99 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Hermod 2020 C3 43 24 Unisex Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve şık gözlük modelleriyle adını küresel anlamda duyurmayı başaran Hermod markası, yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Kadın ve erkek gözlük modasında piyasanın nabzını tutan firma, unisex güneş gözlüğü kategorisinde de harikalar yaratıyor. Özellikle markanın tasarımcıları tarafından işlenen sofistike tasarım çizgileri, ürünlerin vazgeçilmez olmasını sağlıyor. Bu durum, Hermod 2020 C3 43 24 unisex güneş gözlüğü modelinde de bariz şekilde görülmektedir.

 

Yeşilin En Güzel Hali Hermod 2020 C3 43 24 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanların en çok konuşulan güneş gözlüğü modellerinden olan Hermod 2020 C3, tasarım çizgileriyle kalitesini herkese kanıtlıyor. UV-400 filtresinin başarılı şekilde uygulandığı model, herkes için en iyi görüş deneyimini sağlamaktadır. Ayrıca üründeki cam ve çerçeve kalitesi de uzun yıllar boyunca kullanıcılara sorun yaşatmayacaktır.

Kalitesiyle birlikte şık bir tasarıma da sahip olan model, yeşil camlarıyla herkesi kendisine aşık etmektedir. Markanın tasarımcıları, camlardaki yeşil tonunu her tarza uyum sağlayacak şekilde ayarlamışlardır. Bununla birlikte gözlüğün sap ve köprü kısmında yer alan rengarenk yapı da değişik bir tarz oluşturmak isteyenlerin alternatifsiz tercihi olacaktır.

Ayrıca gözlüğün tüm ebatları da ergonomik bir yapının oluşturulabilmesi için özenle seçilmiştir. Bu noktada gözlüğün ekartman boyutu 44mm olarak sunulmaktadır. Ayrıca gözlük çerçevesi ve köprü bölümü için de standart tarifelerin uygulandığı model, her yüze uyum sağlayacak her tarzdan insanı oldukça şık gösterecektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.