Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod 1781 46 26 140 C01 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1781 46 26 140 C01
Hermod
Stokta Yok
2600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 46mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 26mm
  Genişlik

Hermod 1781 46 26 140 C01 Unisex Güneş Gözlüğü

Moda dünyasının her daim dinamik olan kategorisi şüphesiz güneş gözlükleridir. Hem kadınların hem erkeklerin mutlaka tercih ettikleri güneş gözlükleri her tarza uyacak şekilde tasarlanır. Hermod markasının tasarımları ise her zaman dikkat çeken ve kalitesiyle dillerden düşmeyen bir itibara sahiptir.

Her kadın ve her erkek her zaman şık görünmek ister. Bu şıklık her zaman büyük parçalarla değil bazen de küçük detaylarda saklıdır. İşte güneş gözlüğü bu küçük detayları bilenlerin tercihi olmuştur. Hermod 1781 46 26 140 C01 modeli ile her zaman her yerde şık olmak isteyenlere bu imkânı vermektedir. Üstelik unisex olarak üretilen bu model hem kadınların hem erkeklerin tercih edebileceği bir modeldir.

 

Hermod 1781 46 26 140 C01 Unisex Güneş Gözlüğü ile Her Zaman Şık Olun!

Hermod markasının bu modelinin tasarımı oldukça şık durmaktadır. Şıklığın yanında farklılık da taşıyan modelin çerçeve renginin diğer modellerden farklı olması çok daha güzel bir detaydır. Modelin sap uzunluğu ve gözlük genişliği 140mm seçilerek bir denge yaratılmıştır. Modelin burun aralığı 26mm olup, yumuşak pedler ile desteklenmiştir. Özellikle, yumuşak ped desteği uzun süreli kullanımlarda gözlüğün burun çevresinde iz bırakmaması ve rahatsızlık hissi vermemesi adına düşünülmüş güzel bir detaydır. Modelde kullanılan füme rengi cam, modelin altın çerçeve rengi ile tarz bir uyum yakalayıp 40mm yükseklik; 46mm genişliğe sahiptir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.