Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG1038S 004 99 01 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652355047
Gucci
Stokta Yok
10718 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG1038S 004 99 01 145 Unisex Güneş Gözlüğü

En yeni ve farklı gözlük modelleriyle herkesi şaşkına çeviren Gucci, özellikle güneş gözlüğü kategorisinde adeta harikalar yaratıyor. Herkesin kullanabileceği kadar kaliteli modeller geliştiren marka, aynı zamanda sofistike tasarımlara da çok önem veriyor. Bu sayede yıllardır en çok gözlük modeli satan markalardan biri olarak görülüyor. Bu durum, Gucci GG1038S 004 99 01 145 unisex güneş gözlüğü modelinde oldukça rahat bir şekilde görülüyor.

 

Değişik Tarzıyla Sadece Havalı Olmak İsteyenlerin Tercihi Gucci GG1038S 004 99 01 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanlarda her haliyle milyonların sevgilisi halini alan Gucci GG1038S modeli, global satış rakamlarıyla birlikte ülkemizde de sıklıkla satışa sunulmaya başlandı. En çok satan modellere en üst noktadan giren ürün, ayrıca kaliteli malzeme yapısı ile müşterilere uzun yıllar sorunsuz bir kullanım da sağlıyor. Bunun yanı sıra gözlükte yer alan UV-400 koruma, güneşin zararlı ışınlarından sizleri korurken göz yorgunluğunu da en aza indiriyor. Bu noktada modelin en dikkat çeken ayrıntılarından biri de tasarım şekli olarak görülüyor. Oldukça farklı bir tarza sahip olan modelde gözlük camlarının köprü noktasında birleştiği görülüyorken köprü kısmına ayrıca bir pay bırakılmamış. Bu sayede oldukça farklı şekilde yekpare bir gözlük modeli oluşturulmuş. Bunlarla birlikte sap kısmında standart bir yapının ve boyutun kullanıldığı görülüyorken tüm ebatlar, ürünün ergonomik olabilmesi için uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.