Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0962S 001 52 17 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652340982
Gucci
Stokta Yok
10996 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0962S 001 52 17 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Yılların eskitemediği önde gelen moda markalarından olan Gucci, son yıllarda yeni gözlük koleksiyonuyla herkesi büyülemeyi başarıyor. En kaliteli malzemelerle uzun yıllar kullanım garantisi sağlayan marka, aynı zamanda kendine has sofistike tasarımları da başarılı şekilde işliyor. Bu sayede marka, özellikle kadın güneş gözlüğü modelleriyle global anlamda rakiplerini her anlamda geçiyor. Markanın teknolojiyi takip etmesi de gözlük modasında bir adım önde olmasını sağlıyor. Bu noktada Gucci prestijini en iyi taşıyan ürünler arasında Gucci GG 0962S 001 52 17 145 kadın güneş gözlüğü gösteriliyor.

 

Sarı ve Krem Renginin Efsanevi Uyumu Gucci GG 0962S 001 52 17 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Yaz aylarında kadınlar arasında bir efsaneye dönen Gucci GG 0962S modeli, kalitesiyle her alanda adından söz ettiriyor. Benzerlerine göre daha kalın ve tok bir çerçeve – sap bölümü yer alan üründe kırılmaz malzemeler tercih edilmiştir. Bunun yanı sıra camlarda çizilmez bir mekanizma yer alırken UV-400 teknolojisi de gözlerinizi yoğun güneş altında dahi koruyor. Bunların yanı sıra modelde siyah tonların olduğu bir çerçeve alanı buluyorken sap kısmında krem rengi kullanılmış ve baş tarafında markanın adı işlenmiş. Bunlarla birlikte gözlük camları da nispeten daha sarı renkte tutulmuş. Ayrıca modeldeki ergonomi de 145mm gözlük genişliği, 52mm ekartman oranı ve 17mm köprü genişliği ile sağlanmış.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.