Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0957S 004 51 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652341279
Gucci
Stokta Yok
10467 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0957S 004 51 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü ve optik gözlük denildiğinde akla gelen ilk markalarda olan Gucci, şimdilerde yeni nesil modelleriyle herkesi şaşırtmayı başarıyor. Özellikle kadın güneş gözlüğü konusunda harikalar yaratan marka, kaliteli malzemeleri kendi ürünlerinde bolca tercih ediyor. Bunun yanı sıra markanın tasarımsal açıdan da harika özelliklere sahip modelleri olduğu biliniyor. Bu noktada hem kalite hem de tasarımsal açıdan markanın prestijini yansıtan ürünlerden biri de Gucci GG 0957S 004 51 19 145 kadın güneş gözlüğü olarak bilinir.

 

Renkli Camları Krem Rengi Sapıyla Gucci GG 0957S 004 51 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Son zamanların en moda ürünlerinden olan Gucci GG 0957S modeli, herkes için özel bir konumda yer alıyor. Bu noktada kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, modelin uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılmasını destekliyor. Ayrıca üründeki kalın çerçeve ve tok sap detayları da ürünün herhangi bir kırılma durumu yaşamamasını sağlıyor. Bunlarla birlikte modelin camlarında yer alan UV-400 koruma sistemi de gözlerinizi en yoğun güneş ışınlarından dahi koruyor. Ayrıca modelde yer alan tasarımsal özelliklere bakacak olursak renkli bir camın yanı sıra markanın logosunun işlenmiş olduğu krem rengi saplar bulunuyor. Ayrıca ergonomik açıdan da mükemmel olan model, 145mm sap uzunluğu, 19mm köprü genişliği ve 51mm’lik bir ekartman değeri sunuyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.