Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0227S 001 62-16 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652094274
Gucci
Stokta Yok
12,800.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 55mm 62mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Gucci GG 0227S 001 62-16 Kadın Güneş Gözlüğü

Yılların en sevilen moda markaları arasında gösterilen Gucci, yeni nesil güneş gözlüğü modelleriyle herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyor. Markanın ortaya attığı modellerde yer alan tasarım çizgileri, harika malzeme kalitesiyle birleştiği için dünyanın en özel güneş gözlükleri de ortaya çıkmış oluyor. Bu noktada her zaman en duayen markalarla çalışan firma, özellikle kadın güneş gözlüğü modelleri için özel seçilen malzemeleri kullanıyor. Bu sayede ürünler, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. Bu noktada Gucci GG 0227S 001 62-16 kadın güneş gözlüğü modeli, markanın prestijini en özel şekilde ortaya çıkarıyor.

 

İki Farklı Rengiyle Havalı Sap Kısmına Sahip Gucci GG 0227S 001 62-16 Kadın Güneş Gözlüğü

Yeni nesil güneş gözlükleri arasında en çok satanlar arasında yer alan Gucci GG 0227S, kaliteli yapısıyla ön plana çıkıyor. Çerçeve kısmının olmadığı modelde şerit yapısıyla köprü kısmı tok bir görüntü sunuyor. Ayrıca sap kısmında yer alan altın rengi sarısı kaplama da ürünün herkese uyum sağlayabilmesini kolaylaştırıyor. Bunlarla birlikte modelde en çok dikkat çeken ayrıntı, sap kısmının sonunda siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk kısmımın bulunmasıdır. Bu sayede model, farklı görünmek isteyen herkese hitap ediyor. Bunlarla birlikte modelin ergonomi konusunu ise 140mm gözlük genişliği, 140mm sap uzunluğu, 55mm cam yüksekliği, 62mm cam genişliği ve 16mm köprü genişliği ile sağladığı görülüyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.