Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0039O 001 52-18 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : GG 0039O 001 52-18
Gucci
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0039O 001 52-18 Kadın Optik Gözlük

Güneş gözlüğü pazarından sonra optik gözlük modelleriyle de piyasayı alt üst eden Gucci, yenil nesil ürünleriyle herkesi şaşırtıyor. Kurulduğu ilk günden beri kalite çizgisinden asla şaşmayan marka, aynı zamanda ünlü modacılarla çalışarak harika tasarım çizgilerine de imza atmayı başarıyor. Ayrıca cam konusunda da son teknoloji gelişmeleri takip edip kendi ürünlerinde kullanmayı da biliyor. Bu sayede marka, Türkiye’de güneş gözlüğünden sonra optik alanında da satış rekorları kırıyor. Üstelik Gucci GG 0039O 001 52-18 kadın optik gözlük modelinde bu durumu görebilmek de mümkündür.

Yeşil ve Leopar Desenlerinin Nefis Uyumu ile Gucci GG 0039O 001 52-18 Kadın Optik Gözlük

Kalite açısından hiçbir modelin erişemediği Gucci GG 0039O, en özel malzemelerle desteklenmiştir. Çerçeve ve sap kısmı tok tutulan model, bu sayede yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılıyor. Bununla birlikte üründeki cam kısmı da en özel tasarımlara ve çizilmez bir yapıya sahiptir. Ayrıca cam bölümünde UV-400 filtre sistemi yer aldığından göz yorgunluğunuz da en aza iniyor. Bunlarla birlikte modelde yeşil renk tonlarının hâkim olduğu görülüyorken çerçeve kısmındaki leopar deseni de modele çok özel bir hava katmış durumda. Bu noktada üründe hem kalite hem de tasarımın bir arada sunulduğu görülüyor. Bunlarla birlikte 146mm sap uzunluğu, 17mm köprü genişliği ve 54mm ekartman genişliği ile ergonomi de tam olarak sağlanıyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.