Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0034S 004 54-20 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652048819
Gucci
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0034S 004 54-20 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modasının her sene nabzını tutan Gucci, yeni nesil tasarım harikası modelleriyle de satış rekorları kırıyor. En özel malzemeleri teknolojik unsurlarla birleştiren marka, moda akışına uygun tasarım detaylarını da asla atlamıyor. Bu noktada Gucci, ay aylarında kadın güneş gözlükleri ile popüler olmayı da başarmıştır. Her anlamda istenileni veren marka, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilen modelleriyle herkesi mutlu edebilmektedir. Bu noktada en özel içerikler, Gucci GG 0034S 004 54-20 kadın güneş gözlüğü modelinde görülüyor.

Renkli Tasarımıyla Oldukça Sevilen Gucci GG 0034S 004 54-20 Kadın Güneş Gözlüğü

Son teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak ortay çıkan Gucci GG 0034S modeli, kaliteli yapısıyla uzun yıllar dayanacağını adeta garanti ediyor. Bunlarla birlikte klasik bir çerçeve yapısına sahip olan model, tok haliyle kalitesini hissettiriyor. Ayrıca modelde UV-400 koruma sistemi yer aldığından en yoğun güneş altında dahi güneşin zararlı ışınlarından korunarak en net görüş deneyimini yaşayabilmeniz mümkündür. Ürünün bir diğer sevilen unsuru ise renkli tasarımıdır. Her ne kadar çerçeve kısmında klasik bir model yer alsa da sap kısmında en renkli detaylar tercih edilmiş. Ayrıca sap kısmında yer alan marka logosu da ürüne oldukça havalı bir görünüm katmıştır. Bunların yanı sıra ergonomi sağlayan ebatlar ise üründe 140mm gözlük uzunluğu, 20mm köprü genişliği ve 54mm ekartman olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.