Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 00270 C001 50-20 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : GG 00270 C001 50-20
Gucci
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 00270 C001 50-20 Kadın Optik Gözlük

Son yıllarda gözlük satışlarıyla rekorları alt üst eden Gucci, güneş gözlüğü modellerinin ardından optik gözlük modelleriyle de piyasayı domine etmeyi başarmış durumda. Markanın en özel modelleri kaliteli şekilde piyasaya sürmesi, herkes için mutlu edici duruyor. Bu noktada ürünün modellerinde tasarımsal açıdan da harika izler görebilmek mümkün. Gucci optik gözlük modellerinin kimisi oldukça renkliyken kimisi oldukça sade şekilde göz çarpıyor. Bu noktada sade yapısıyla Gucci GG 00270 C001 50-20 kadın optik gözlük modeli, adeta satış rekorlarını alt üst ediyor.

 

Sade ve Şık Yapısıyla Kaliteli Gucci GG 00270 C001 50-20 Kadın Optik Gözlük

Teknolojinin tüm unsurlarının kullanıldığı bir model olan Gucci GG 00270, her zaman en çok satanlar arasında yer alıyor. Bu noktada ürünün büyük çerçeve yapısına sahip olduğu görülüyorken çerçeve ve sap bölümleri uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılıyor. Bu durum, üründe en kaliteli malzemeleri kullanılması ile mümkün oluyor. Ayrıca modeldeki cam kısmı da nispeten büyükken çizilmez camlarda UV-400 filtre sistemi de yer alıyor. Bu sayede sizler için en yoğun güneş ışığı altında dahi göz koruması aktif olabiliyor. Bunların yanı sıra modeldeki nispeten büyük çerçeveler, tasarım açısından harika bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca modeldeki 147mm sap uzunluğu, 17mm köprü uzunluğu ve 54mm ekartman değeri, ergonomiyi de tam olarak sağlıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.