Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0020O 001 49-21 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : GG 0020O 001 49-21
Gucci
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0020O 001 49-21 Erkek Optik Gözlük

Gözlük denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Gucci, sayısız yeni nesil modeli ile milyonlarca kişinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. En özel tasarımlara imza atan marka, ayrıca kaliteli malzeme yapısı sayesinde herkes için uzun süreli bir kullanım vadediyor. Özellikle güneş gözlüğü modelleri ile kalitesini kanıtlayan firma, şimdilerde erkek optik gözlük modelleriyle de adeta harikalar yaratıyor. Bu noktada moda uzmanları da yalnızca Gucci gözlük modellerinin kullanılması gerektiğini ifade ediyorlar. Bu noktada Gucci GG 0020O 001 49-21 erkek optik gözlük modeli, kalite ve tasarımı sunan en özel modeller arasında gösterilir.

Klasik Tasarımların Kaliteyle Buluştuğu Ürün Gucci GG 0020O 001 49-21 Erkek Optik Gözlük

Optik gözlük modelleri arasında en sevilenlerden olan Gucci GG 0020O modeli, kaliteli yapısıyla rakipleri arasında her zaman öne çıkıyor. Bu noktada ürünü ön plana atan durumun kaliteli malzeme yapısı olduğu ifade ediliyor. Modelde ince bir çerçeve ve sap kısmı kullanılmış olsa da bu bölümler yıllar boyunca sorunsuz şekilde kişiler tarafından kullanılıyor. Ayrıca çizilmelere karşı dayanıklı camlarda UV-400 filtresi yer aldığından göz yorgunluğu da en aza iniyor. Bunlarla birlikte ürünün kalitesini besleyen gri ince çerçeveler ve renkli sap kısmı, ürünü bir moda harikasına çeviriyor. Ayrıca ürünün ebatları ise 145mm sap, 18mm köprü ve 54mm ekartman olarak sıralanıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.