Header Görsel Alanı
favoriler
0
Gucci GG 0005O 008 53-20 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : GG 0005O 008 53-20
Gucci
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Gucci GG 0005O 008 53-20 Kadın Optik Gözlük

Yıllardır aksesuar satın alacak kişilerin ilk tercihlerinden olan Gucci, yeni optik gözlük modellerini de piyasaya sürmeye başladı. Bu noktada güneş gözlüğü modelleriyle rakiplerini geride bırakmayı başaran marka, aynı performansı optik gözlük modellerinde de gösteriyor. Kaliteli malzemeleri kullanan firma, herkes için geçerli olacak tasarım çizgilerini oluşturmaya da özen gösteriyor. Bu sayede Türkiye genelinde markanın satış rekorları kırdığı da biliniyor. Ayrıca markanın prestijini kanıtlayan en özel modellerden biri de Gucci GG 0005O 008 53-20 kadın optik gözlük modeli olarak gösteriliyor.

Renkli Tasarım Modeliyle Gözlerinizi Koruyacak Gucci GG 0005O 008 53-20 Kadın Optik Gözlük

Son zamanlarda satış rekorları kıran Gucci GG 0005O modeli, kalite ve tasarım unsurlarıyla ön plana çıkıyor. En özel malzemelerin bir araya getirilerek üretildiği modelde, kalite açısından teknolojinin tüm unsurları kullanılmış. Bu sayede model, yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılırken sizlere problem de yaratmıyor. Bunun yanı sıra üründeki cam kısmında yer alan UV-400 koruma filtresi de göz yorgunluğunuzu en aza indirebiliyor. Ayrıca modeldeki tasarım unsurları da herkes tarafından beğenilecek şekilde oluşturulmuş. Modelin çerçeve kısmında mavi renk hakimken sap kısmında kırmızı rengin yanı sıra leopar desenin de olduğu görülüyor. Bu sayede ürün, her zevke hitap ederek satış rekorlarını alt üst ediyor. Üstelik modelin ebatlar konusunda da her yüz şekline uyum sağladığını belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.