Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital ZEUS GRN 50 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : ZEUS/GRNY/50
Franco Vital
Stokta Var
6850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Franco Vital ZEUS GRN 50 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük tercihlerimizde pek çoğumuz, yüksek bir koruma beklerken, farklı bir stil arayışı içinde olmak ister. Seçtiğimiz modelin, iç dünyamıza uyarlanan detayları da beraberinde getirmesini ya da tarzımızdan ufak bir dokunuşa sahip olmasını isteriz.

Franco Vital gözlük markası 2017 yılından bu yana üretimine devam eden bir marka olarak, özgün model arayışlarınıza uygun modeller tasarlamaktadır. Modellerin her biri, ince bir el işçiliğinden geçmektedir. Cam renkleri ise tamamen kişiseldir. Franco Vital ZEUS GRN 50 20 145 unisex güneş gözlüğü modeli de hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitaben rahatlığı ve şıklığı bir arada sunmaktadır.

 

Franco Vital ZEUS GRN 50 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Yakalayın

Üretim yeri Kore ve İtalya olan markanın birbirinden farklı tarzlara hitap eden modelleri mevcuttur. Bir modele yönelmeden önce, modelin yüzümüzdeki duruşuna, dayanıklılığına ve sağlamlığına bakarız. Markanın güneş gözlükleri hem içten hem dıştan AR kaplama ile gözlerinize gelebilecek zararlı ışınlara karşılık, ekstra koruma sağlamaktadır.

Franco Vital’in bu modeli, kare çerçeve formuna sahip bir gözlüktür. Beyazdan yeşile giden geçişler, gözlük camında degrade özelliğini gösterir. Çerçeve ve saplarda siyah renk kullanılmış, ayrıca saplarda markanın baş harfleri, logo olarak yer almıştır. Gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145 mm, çerçeve yüksekliği 41 mm ve çerçeve genişliği 50 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 20 mm olarak belirlenmiştir. Franco Vital’in bu modeli, unisex bir tasarıma sahip olduğundan dolayı hem kadın hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.