Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital TEFNUT LIME 52 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : TEFNUT/LİME/52
Franco Vital
Stokta Var
6600 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital TEFNUT LIME 52 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Modaya farklı modeller kazandıran Franco Vital güneş gözlüğü markası, 2017 senesinde doğmuş bir gözlük markasıdır. Markanın yenilikçi ve özgün mottosuyla hareket eden marka, birbirinden farklı modelleriyle global pazarda adını şimdiden duyurmaya başlamıştır.

Alışılagelmiş gözlük modellerinden sıkılanlar ve farklı tasarımlara da şans vermek isteyenler için marka, geniş bir gözlük koleksiyonuna sahiptir. Üstelik gözlükler, el işçiliğiyle üretilmekte olup, cam renkleri tamamen kişiseldir. Gözlük camları hem içten hem de dıştan AR kaplama ile gözlerinize gelebilecek zararlı ışınları karşı koruyuculuk göstermektedir. Franco Vital TEFNUT LIME 52 15 145 kadın güneş gözlüğü modeli de zamanın çok ötesinde, oldukça farklı bir tasarıma sahiptir.

 

Güneşin Tadını Çıkarın: Franco Vital TEFNUT LIME 52 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için, güneş gözlüğü tercihlerimizi doğru yapmak isteriz. Bu sebeple de bilindik ya da güvendiğimiz markalara başvururuz. Bu markalardan biri olan Franco Vital, modellerinde farklı bir stil yansıtırken bunu son derece kaliteli materyallerle sağlamaktadır. Franco Vital’in bu modeli, sizi gelecek kuşaklara taşıyacak ince detaylara sahip bir modeldir.

Model, fosfor yeşili bir çerçeve rengi ve degrade cam rengiyle ön plana çıkar. Bu sebeple, kendinizi bir moda defilesinde hissedebilirsiniz. Modelin cam tasarımı ise dikdörtgen olup çerçeve malzemesi asetattır. Sap ölçüsü 145 mm, cam ölçüsü 52mm’dir. UV 400 korumalı olan gözlüğün çerçeve tipi kemiktir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.