Header Görsel Alanı
favoriler
0
Franco Vital HERA 51 21 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : HERA 51 21 145 MBLK
Franco Vital
Stokta Yok
5850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Franco Vital HERA 51 21 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Retro ve vintage güneş gözlüğü modası, hiçbir zaman geçmez. Çünkü bu tür gözlüklerin tamamen kendine has bir aurası vardır. Franco Vital tarafından üretilen retro gözlükler de senelerce kullanılabilecek şekilde, trendlere uygun üretilir. Özellikle Franco Vital HERA 51 21 145 MBLK unisex güneş gözlüğü modeli son zamanların en sevilen gözlükleri arasında yer almaktadır. Onu daha yakından incelemeli, kalitesini net bir biçimde görmelisiniz.

 

Benzersiz Tasarımı ile Akıllara Kazınan Franco Vital HERA 51 21 145 MBLK Unisex Güneş Gözlüğü

Tepeden tırnağa her yönü ile kalitesini belli etmeye devam eden, Franco Vital güneş gözlüğü modelinin cam rengi degrade bir yapıdadır. Siyah renkteki çerçevesi ile hayranlık uyandırır. Cam tasarımı dikdörtgen biçimindedir ve cam rengi kahverengiden maviye geçişli degrade bir yapıdadır. Parlak kaplamalı çerçevesi, herkesin dikkatini çekecek kadar göz alıcıdır ve gözlüğün genel tarzı ile bütünleşmesini sağlar. Gözlüğün burun köprü uzunluğu 21mm; cam genişliği 51mm, gözlük genişliği ve sap uzunluğu ise 145mm’dir.

 

Çerçeve malzemesi tamamen metaldendir. Dayanıklı metallerden üretilen bu çerçeve, uzun ömürlü bir performans sergiler. Gözlüğün cam kısmı organik olmaktadır. UV-400 koruması ile sunulur. Unisex bir gözlük modelidir. Hafif çekik bir gözlük modelidir. Çerçeve tipi tam çerçeve olarak ifade edilmektedir. 51 ekartmandır. Bu da gözlüğü biraz büyük hale getirir. Küçük yüzler için uygun bir gözlük değildir, orta büyüklükte yüzlere tam uyum sağlar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.