Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dolce Gabbana DG 6177 3379/4Z 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597889971
Dolce Gabbana
Stokta Yok
5136 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Dolce Gabbana DG 6177 3379/4Z 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Aksesuarların önemini asla inkâr edemeyiz. Bir kombini ilgi çekici hale getiren, her zaman, aksesuarlar olmuştur. Günümüzde ise aksesuarlar arasında en sık öne çıkanlar, her zaman unisex yani hem erkek hem de kadın kullanıcılar için üretilen güneş gözlükleri olmuştur. Özellikle, Dolce Gabbana markasına ait olan seçenekleri çok beğeneceksiniz. Bu yüzden, size D&G imzası taşıyan bir gözlük modeli seçtik. İşte o gözlük ve aklınızı başınızdan alacak olan detayları!

 

Pembe Rengin Enerjisi Her Zaman Burada: Dolce Gabbana DG 6177 3379/4Z 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Dolce Gabbana DG 6177 3379/4Z 145 unisex güneş gözlüğü modeli, deniz gözlüğü formuna sahiptir. Rengi ise pembedir. Gözlüğün camları da pembe rengindedir. Gözlüğün, çerçevesi ile aynı renkte bir gölgeliği bulunur. Gözlük sapları orta kalınlıktadır. 145 mm gözlük genişliği ve sap uzunluğu, 1 mm burun kemiği, 42 mm cam yüksekliği ve 99 mm cam genişliği vardır.

 

Gözlüğün camları hem organik hem de Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu nedenle güven içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. 24 aylık bir garantisi vardır. Bu garanti belgesi ise bizzat firmanın Türkiye distribütörü tarafından sunulur. Kaliteli malzemelerle tasarlanan Dolce Gabbana gözlük modellerini sorunsuzca kullanabilirsiniz. Özellikle marjinal yaz kombinlerinde bu unisex gözlük son derece havalı görünecektir. Yazın enerjisini daha da yükseltmenin tam sırası: Siz de bu model ile uçlarda bir tarzı benimseyebilirsiniz!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.