Header Görsel Alanı
favoriler
0
Dita Von Teese 304 C-RED/GLD 54 18 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Teese 304 C-RED/GLD 54 18
Dita Von Teese
Stokta Yok
1,650.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Dita Von Teese 304 C-RED/GLD 54 18 Kadın Güneş Gözlüğü

Aksesuar ürünlerine düşkün olanların tercihi Dita Von Teese markası, son günlerde gözlük üretimiyle de adından söz ettiriyor. Yılların getirdiği tecrübeyle harika ürünlere imza atan marka, son yıllarda kadın güneş gözlüğü koleksiyonuna özen göstermektedir. Güneş ışınlarını koruyan modeller üreten firma, aynı zamanda sofistike tasarım çizgileriyle her tarza uygun modeller geliştirmektedir. Bu modeller arasında, çarpıcı özellikleriyle, en çok satanlar arasında Dita Von Teese 304 C-RED/GLD 54 18 kadın güneş gözlüğü yer almaktadır.

 

Şık ve Renkli Yapısıyla Dita Von Teese 304 C-RED/GLD 54 18 Kadın Güneş Gözlüğü

Son günlerin en çok konuşulan aksesuarlarından olan Dita Von Teese 304 kadın güneş gözlüğü, kaliteli malzeme yapısı ve profesyonel tasarım çizgileriyle milyonlara ulaşmış durumda. Yekpare bir cam stiline sahip olan model, UV-400 filtre sistemi ile göz sağlığını korumakta ve sizlere en net görüş deneyimini sağlamaktadır. Bunlarla birlikte siyah üzerine kahverengi geçişli, CatEye çerçeve yapısına sahip olan model, sap kısmındaki siyah detaylarla oldukça şık durmaktadır. Sadeliği seven kadınlar, bu ürünle gittikleri her yerde göz kamaştırıcı olacaklardır.

Ürünün ebatları da tamamen kullanıcı rahatlığı düşünülerek seçilmiştir. Modeldeki cam genişliği 55mm olarak belirlenirken; ergonomiyi sağlayan burun köprü uzunluğu da 14mm de tutulmuştur. Ayrıca gözlük saplarının uzunluğu da 143mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.