Header Görsel Alanı
favoriler
0
Cartier CT0364S 001 XL Cat3 63 14 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 843023159085
Cartier
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 57mm 63mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 14mm
  Genişlik

Cartier CT0364S 001 XL Cat3 63 14 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük dünyasının önde gelen markalarından Cartier, birbirinden şık gözlük tasarımlarını alıcısıyla buluşturmaktadır. Markanın modelleri farklı tasarımlara sahip olduğundan dolayı model seçimlerinizde herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Üstelik sunduğu unisex modellerle hem erkekler hem de kadınlar açısından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüksek teknolojiyle üretilen gözlükleri piyasaya adeta yeni bir soluk kazandırmaktadır. Cartier CT0364S 001 XL Cat3 63 14 145 unisex güneş gözlüğü modeli de görünüm itibariyle şık, kullanım itibariyle de dayanıklı bir yapıya sahip bir modeldir.

 

Her Kombininize Uyan Bir Gözlük: Cartier CT0364S 001 XL Cat3 63 14 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerimizde kafamızda şekillenen belirli özellikler vardır. Kimileri siyah, kahverengi tonlara yönelirken kimi pembe, sarı ya da turuncu renkli gözlük arayışı içindedir. Klasik bir görünüm yaratmak isteyenler, her kombinle rahatça kullanabileceği gözlük tercih edecektir.

Gözlük seçimlerimizde, bir diğer önemli kıstas gözlüğün güneş ışığına karşın koruma özelliğinin bulunup, bulunmadığıdır. Gözlüğün, mutlaka UV korumasına sahip olması gerekir. Cartier’in bu modeli, klasik bir görünüme sahip olarak gri metal çerçevelere sahiptir. Gözlüğün ön kısmıyla sapların birleşim noktasında yer alan detay oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır.  UV-400 özelliğine sahiptir. Bu demektir ki; güneşin zararlı ışınlarına karşılık tam bir koruma sağlar. Gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 145mm, gözlük çerçevesinin yüksekliği 57mm ve genişliği 63mm’dir. Köprü ölçüsü ise 14mm’dir. Gözlüğün çerçeve tipi metal; çerçeve rengi gridir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.