Header Görsel Alanı
favoriler
0
Cartier CT0322S 002 XL CAT 3 P Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 843023156848
Cartier
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 60mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Cartier CT0322S 002 XL CAT 3 P Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlük koleksiyonlarıyla global anlamda ses getiren Cartier markası hem kadın hem de erkekler için en özel ürünleri geliştirmeye devam ediyor. Geçen yıla kadın güneş gözlüğü koleksiyonuyla damga vuran marka, şimdilerde ise erkek gözlük modelleriyle ön plana çıkıyor. Her modelinde kalite standartlarını yükselten marka, şıklık konusunda da asla taviz vermiyor. Bu durum, Cartier CT0322S 002 XL CAT 3 P erkek güneş gözlüğü modelinde net bir şekilde görülüyor.

 

Sarının En İyi Hali Cartier CT0322S 002 XL CAT 3 P Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü modasının vazgeçilmez ürünlerinden olan Cartier CT0322S, milyonlarca kullanıcısını memnun etmeye devam ediyor. Modelde yer alan kaliteli malzeme yapısı, ürünün imalat aşamasından teslimat detayına kadar tümüyle incelenmektedir. Gözlükte yer alan UV-400 filtre lensleri, gözlerinizi güneşten koruyor ve göz yorgunluğunuzu en aza indiriyor.

Gözlükte, yeşil renkte bir cam yapısı tercih edilirken, çerçeve ve sap kısmının büyük bir bölümünde tamamen gold renk kullanılmıştır. Sapların uç kısımlarında ise siyah silikon kullanılmıştır. Bu durum, her tarzdan insanın bu model sayesinde parıldayabilmesini de mümkün kılıyor. Ürünün ebatlarına gelecek olursak gözlük genişliği 145mm olarak belirlenmiş ve sap uzunluğu 140mm’de tutulmuştur. Camlardaki yükseklik 45mm ve genişlik ise 60mm olarak belirlenmiş. Son olarak, burun köprü kısmında ise 16mm’lik bir genişlik bulunuyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.