Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bvlgarı 5053 195/48 56 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597346566
Bvlgarı
Stokta Yok
9605 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 56mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Bvlgari 5053 195/48 56 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Güneş gözlüğü adına en çok tercih edilen markalardan olan Bvlgari, şimdilerde en şık ve kaliteli modellerle kullanıcılarına mutlu etmeye devam etmektedir. Yıllardır sektör lideri olarak faaliyet gösteren marka, güneş gözlüğü alternatifi adına yerini her zaman koruyabilmektedir. Birçok ürünüyle satış rekorları kıran marka, şimdilerde Bvlgari 5053 195/48 56 21 145 unisex güneş gözlüğü ile herkesi kendisine hayran bırakmıştır.

 

Her Yaştan İnsan İçin Bvlgari 5053 195/48 56 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Profesyonel moda ve gözlük uzmanları tarafından üretilen Bvlgari unisex güneş gözlüğü, filtre sistemi ve lens yapısı ile güneşin tüm zararlı ışınlarından korunabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca tasarımda kullanılan camlar, kaliteyi fazlasıyla sunarken herkes için ergonomik bir kullanımı da vadetmektedir. Her modelinde sert plastik, metal veya ahşap üretim malzemelerini kullanan marka, bu üründe de sadece metal bir yapı tercih etmiştir. Bu sayede kullanıcılar, ürünü hem uzun ömürlü hem de ergonomik bir şekilde kullanabilmektedir.

Bununla birlikte ürünün tasarım aşamasında, 145mm’lik bir gözlük genişliği tercih edilmiştir. Bu sayede ürünü her yerde, en ergonomik şekilde kullanılabilmesi sağlanmıştır. Ayrıca gözlükte 145mm sap uzunluğu görülürken modelin her yüz şekline uyum sağlaması amaçlanmıştır. Ayrıca Bvlgari unisex güneş gözlüğü modelinin gözlük kısmında 43mm yükseklik ve 56mm genişlik tercih edilirken; ortada yer alan köprü bölümünde ise 21mm’lik bir uzunlukla karşılaşılmaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti camları özeldir.Kontast canlılığı,550 nanometre koruma özelliği,Polorize ve iç yüzey antirefle özelliklerine sahiptir. Uzun yolculuklar için çok kullanışlı bir üründür. Uzun zamandır Amerikan yapımı olan SERENGETI şimdi İtalyan çizgileri taşımaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.