Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bruno Mazzini 1046 C1 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1046 C1
Bruno Mazzini
Stokta Yok
850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bruno Mazzini 1046 C1 Erkek Güneş Gözlüğü

Bruno Mazzini’nin Erkekler için ürettiği bu model, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren, mükemmel bir güneş gözlüğüdür. Göz sağlığınızı koruyan ve güneşin UV ışınlarından koruyan lens kalitesi ve şık tasarımı ile hem tarzınızı tamamlayın hem de göz sağlığınızı koruyun.

 

Tarz Olmayı Seven Erkeklere: Bruno Mazzini 1046 C1 Erkek Güneş Gözlüğü

Bruno Mazzini 1046 C1 erkek güneş gözlüğü, erkekler için mükemmel bir tarz tamamlayıcı seçenektir. Şıklığınızı kaliteli tasarımıyla birleştirerek size rahat bir kullanım sağlar. Güneşin tadını çıkarırken, aynı zamanda, göz sağlığınızı korur ve sade tasarımı ince gözlük kulaklığı ile hafif bir yapıya sahiptir. Hem yüzünüzde ağırlık yapmayan hem de göz sağlığınızı koruyan kaliteli lensleri ile sadece keyfinize bakın.

Lens genişliği 54mm, burun köprüsü 18mm ve 148mm sap uzunluğu ölçülerine sahip olan bu model, zarif ve ince çerçeve tasarımıyla da rahat ve hafif bir kullanım sağlar. Sap ve çerçeve kısmı oldukça ince olup, çerçevesinin altıgen şekli ise kullanıcılarına elegan bir hava katar. Gözlüğün üst çerçevesinde de sap ile aynı metalden oluşan bir köprü bulunur. Gözlüğün sap kısmında da ince işçilik bulunur. Bu model, tam da yeni şeyler denemek isteyenlerle, geleneksel modellerden vazgeçemeyenler için adeta harmanlanmış gibidir. Şık görünmek isterken, tarzından da taviz vermek istemeyen bütün erkeklerin aradığı modeldir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.